مراسم بزرگداشت و تجليل سه تن از پيش كسوتان اسفند ۱۳۹۷
جولای 9, 2019

بهار… فصل رویش است

به نام آنکه هم یاد است و هم یادگار

بهار… فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم.
رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد. شایسته است که همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و آغاز زمان تغییر، با هم برای هم و به یاد هم، دست به دعا برداریم و از آفریدگار دو عالم بخواهیم که:

ای گرداننده ی دلها و دیده ها، ای تدبیرگر شب ها و روزها، ای دگرگون کننده ی سال ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال بگردان

ما بندگان خداوند متعال وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را به عرصه ظهور رسانیم. بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل های وجودی است که امکان ظهور می یابد و پتانسیل ها در اثر عملکردها و حاصل داده ها و ستانده های ما در روزگاران دور و نزدیک است.

بازهم سالی دگر گذشت و سالی دیگر در پیش رو …

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت ورونا ديزل نيرو، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای همكاران خود طلب نمائیم.
بدون شک توجه عمیق به موهبت های ذاتی و واقعیت های موجود، روحیه تلاشگرانه ما را در انجام امور محوله و فعالیت های شبانه روزی دوچندان می کند؛ ما به این روحیه مضاعف در راه رسیدن به اهداف متعالی و ایفای نقش در راستای رسالت خطیرمان نیاز فراوان داریم و حالمان را با تأسی به زبان لسان الغیب به پروردگار مهربان عرض می داریم که:

همّتم، بدرقه راه کن، ای طایر قدس
که دراز است ره مقصد و من، نو سفرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.